Ionic White- opinie, cena, skład, gdzie kupić

Ionic White

Chcesz mieć piękny uśmiech? Jesteś zmęczony ukrywaniem ust w rękach, kiedy się śmiejesz, żeby inni ludzie nie widzieli twoich zębów? Ionic White, pomoże Ci to osiągnąć. W tym artykule chcę pogłębić temat, przejrzeć go i pokazać, jakie są jego zalety i wady. Posiadanie jaskrawo białego uśmiechu jest marzeniem wielu ludzi, ale ten sam dentysta nie poleca niektórych zabiegów, ponieważ są one ryzykowne. Te same wybielające pasty do zębów, na przykład, które można znaleźć niemal wszędzie, pozwalają uzyskać widoczne rezultaty, ale w dłuższej perspektywie niszczą szkliwo, powodując jego korozję. Rezultatem jest bielszy uśmiech, ale także zęby, które są bardziej wrażliwe na ciepło i zimno oraz mniej silne niż wcześniej. Czy warto zrezygnować ze zdrowia zębów, aby uczynić je piękniejszymi i bielszymi? Z pewnością nie, zwłaszcza jeśli istnieją alternatywy takie jak ten produkt, które są absolutnie bezpieczne i zatwierdzone nawet przez najlepszych dentystów.

Ionic White- jak stosować, ile razy dziennie, ulotka

Ionic White- jak stosować, ile razy dziennie, ulotka

Weź rurkę z etykietą nr 1 i wytnij końcówkę.
Wciśnij żel wybielający do szczelin po obu stronach urządzenia, w którym umieszczone są zęby. Wystarczy na pełny zabieg.

Teraz weź żel aktywujący, oznaczony numerem 2 i umieść go w szczelinach w urządzeniu, w którym zęby będą umieszczone.

Dwa żele wchodzą w kontakt, gdy zęby są umieszczane w urządzeniu. Rurka zawiera ilość wymaganą do wykonania 1 kompletnej procedury.

Teraz są ostatnie trzy kroki, które należy podjąć w ciągu 21 minut.

Weź Ionic White do ust i zaciśnij zębami tak, aby były pokryte żelem.

Naciśnij przycisk ON, aby włączyć światło. Wyłączy się za dwie minuty.

Usunąć Ionic White i pozostawić żel do pracy na kolejne 5-7 minut, a następnie przepłukać usta dużą ilością wody.

Kroki te należy powtórzyć jeszcze dwukrotnie w ciągu 14 dni od pierwszego dnia.

Ionic White- skutki uboczne

Ionic White- skutki uboczne

Ionic White oferuje rezultaty podobne do tych z profesjonalnego leczenia. Recenzje od ludzi, którzy wypróbowali go są bardzo pozytywne. Według 89% ankietowanych jest to najbardziej nieszkodliwa technologia wybielania zębów. 84% tych, którzy próbowali, mówi, że użyją go ponownie. Produkt również otrzymał kilka negatywnych recenzji mówiących o skutkach ubocznych, ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, to są to osoby, które nie wykorzystały go we właściwy sposób. Dlatego nie mogą być brane pod uwagę przy obliczaniu rzeczywistej skuteczności tego produktu.

Ionic White- opinie z forum

Jacek: Mimo, że nie palę, moje zęby zaczęły żółknąc, gdy miałem zaledwie trzydzieści lat. Najprawdopodobniej z powodu rodzaju diety, którą stosuję. Spróbowałem tego produktu, ponieważ nie chciałem wydawać zbyt dużo pieniędzy u dentysty i w ciągu 15 dni udało mi się uzyskać bardzo biały uśmiech!

Dorota: Moje zęby są znacznie bielsze. Niezupełnie, ale paląc, bardzo trudno jest wrócić do idealnej bieli. Nie wstydzę się już jednak, kiedy muszę się śmiać i rzeczywiście, robię to o wiele częściej niż wcześniej.

Ionic White- cena, allegro, gdzie kupić

Produkt najlepiej zakupić na stronie producenta. Kupując tam mamy pewność, że otrzymamy oryginalny produkt w najlepszej cenie. Nie mamy takiej gwarancji kupując na stronach typu allegro.