Casanova- cena, opinie, skład, gdzie kupić

Casanova

Krople Casanova nie dotarły tylko do naszego kraju. Jest to naturalny suplement, który poprawia funkcje erekcji u mężczyzn, nawet u tych z problemem impotencji.

Po kilku badaniach i opiniach konsumentów można powiedzieć, że to naprawdę coś robi i że naprawdę działa! Czego możemy się spodziewać po tych kroplach?

Casanova- skład, składniki

Casanova zawdzięcza swój sukces przede wszystkim składowi sformułowanemu zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. Lek był badany przez lata, także poddany dokładnym badaniom klinicznym. Poniżej znajduje się lista naturalnych ekstraktów leżących u podstaw tego produktu.

Żeń-szeń i miłorząb Biloba – ku zaskoczeniu wielu, te dwa składniki oprócz wzmocnienia umysłu, stymulując odporność organizmu, pomagają również w powiększeniu penisa.
Tribulus terrestris – jest dobrze znanym afrodyzjakiem zwiększającym poziom testosteronu.
Wyciąg z Muira Puama – znany ze swojego wpływu na erekcję, daje moc, utrzymuje penisa w stanie erekcji i wzmacnia libido.
Guarana – jeśli brakuje ci energii, Guarana jest rozwiązaniem. Działa zarówno podczas seksu, jak i na inne czynności.
Phallus Impudicus Mushroom extract – uważa się, że oprócz stymulowania libido, wydłuża również erekcję. Od wieków uważa się, że zwiększa on męską siłę, a ostatnie badania to potwierdzają!

Casanova- jak stosować, dawkowanie, ile razy dziennie

Casanova- jak stosować, dawkowanie, ile razy dziennie

Jak korzystać z tego produktu? Zaleca się zażyć do 20 kropli Casanovy 30 minut przed aktem seksualnym. Można je przyjmować raz lub dwa razy dziennie, ale nie należy przekraczać zalecanej dawki!

Casanova- opinie z forum

Casanova- opinie z forum

Karolina, 39 lat.

Mój mąż doświadczył pewnych trudności w łóżku i to ja szukałam rozwiązania. Długo zajęło mi znalezienie produktu, który nie wyglądał jak żart. Po przeczytaniu komentarzy i opinii na forach na temat tych kropli, zamówiłam je. Używamy kropli dopiero od dwóch tygodni i bardzo mi się podobają! Widziałam widoczną zmianę w sile męża już po 2 tygodniach! Nie sądziłam, że to możliwe, ale rzeczywiście tak jest.

Robert, 65 lat.

Stosowałem Casanova jako środek zapobiegawczy, aby nie dojść do punktu, w którym miałem problemy w moim wieku. Naprawdę zauważyłem poprawę i jestem zdumiony tym, jak bardzo jestem gotowy do działania. Moje życie seksualne nigdy nie było tak dobre! Pomyśl, że recenzje i pewne fakty przeczytane na forum, nawet jeśli wydają się przesadzone, są prawdziwe!

Aleksander, 52 lata.

Po wzięciu butelki i po zaledwie dziesięciu dniach, poczułam wspaniałe rezultaty i moje libido nie daje mi wytchnienia. Poszedłem prosto do żony w biały dzień. Możesz mi nie wierzyć, ale uprawialiśmy seks przez dwie godziny bez przerwy!

Casanova- cena, apteka, gdzie kupić

Wielu z nas, mężczyzn, nie lubi rozmawiać o problemach w łóżku, a wielu z nas nie ma odwagi kupić produktu w aptece. Oprócz wysokiego kosztu klasycznego produktu farmaceutycznego, takiego jak niebieska pigułka także przynosi kilka skutków ubocznych. Tak więc, lepiej iść w kierunku naturalnego produktu jak Casanova.