Przewozy autokarowe Eurobus

Firma przewozowa Eurobus powstała w 2003 roku zrzeszająca przewoźników Eurotrans, Orland, Trans Service a także firmy przewozowe na zasadach partnerskich: Bus Travel, Juventur Wałbrzych, PPKS Warszawa, PKS Stalowa Wola, Riviera i Active Trade. Dziś Eurobus jest wiodącą firmą świadczącą usługi przewozu pasażerów na rynkach międzynarodowych.
Ambicję być najlepszymi zarówno w zakresie niezawodności przejazdu, korzystnej cenie biletu, jak również takiej modyfikacji systemu połączeń, by podróż stawała się coraz krótsza.

Przejazdy autokarowe do Austrii, Belgii, Czech, Francji, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz Włoch, to trzon działalności firmy przewozowej Eurobus. Zapraszamy po bilety w atrakcyjnych cenach, jakie znajdziesz w polskim Internecie. Błyskawicznie je zarezerwujesz, dzięki czemu bilety trafią do Twojej kieszeni w kilkanaście minut, a Ty nie będziesz musiał nawet ruszać się sprzed komputera. Promocje i zawsze aktualna oferta najlepszych polskich i zagranicznych przewoźników. Serwis www.autokarowe-bilety.com.pl oferuje Ci to wszystko i znacznie, znacznie więcej. Odwiedź nas i przekonaj się.

Dodaj komentarz